Wpisz i naciśnij enter

Poznaj nową kolekcję marki Wojas!

Soczyste nowości w fantastycznych kolorach!
Klasyczne kroje czółenek i półbutów damskich oraz męskich, nowoczesny design w sportowym stylu. Najmodniejsze tej wiosny sandały oraz akcesoria, obok, których nie można przejść obojętnie!
Tej wiosny #wearwojas

 

 

CARNIVAL OF VENICE

to połączenie koloru amarone nawiązującego do włoskiego wytawnego wina, które cechuje się rubinowym kolorem, aromatami suszonych owoców i czekolady z gorzkim posmakiem oraz barwnych klamerek.

 

 

 

UPSCALED CROC

opiera się na wzorach wykonanych z beżowej skóry imitującej krokodyla, która niezmiennie gości na światowych wybiegach.

 

 

OTHERWORLDLY EXOTIC

to klasyka i elegancja będąca połączeniem skóry węża oraz czerni. Mimo iż motyw węża jest z nami od kilku sezonów, moda na niego nie przeminie tak szybko.

 

 

OFFBEAT ARTISAN

Tradycyjne techniki i rękodzieło to nowy kierunek w stylu bohemy. Skomplikowane sploty wykonane ze słomy, raffi oraz skóry skontrastowane z naturalnymi kolorami to akcenty letnich minikolekcji – OFFBEAT ARTISAN. Jest to coś zupełnie nowego w ofercie marki, ponieważ główny nacisk kładziemy na dodatki – plecione taśmy oraz gumy. Sandały, klapki oraz espadryle to idealne propozycje dla osób tęskniących za latem.

 

 

POWER CORD

Węzły, sznury oraz intensywne kolory to cechy charakterystyczne minikolekcji POWER CORD. Czerpaliśmy inspiracje z makramy oraz technik ręcznego wykonywania ozdób za pomocą sznurka.

 

 

COLOUR BLOCK

to modele obuwia sportowego które są odpowiedzią na światowe trendy. Blokowe ułożenie kolorów, grube spody, fluo oraz czerwone akcenty.

 

 

DLA NIEGO

mieszanka eleganckich modeli z delikatnymi akcentami wiosennych trendów, z modelami butów ze sportowym sznytem w bardzo męskiej postaci.

 

 

Wszystkie wiosenne nowości znajdziesz na
www.wojas.pl